Paylaş
Yorum Yap

Otel Hakkında

Saraybosna'nın merkezinde bir dağ şaheseri.
 
Bosna-Hersek, başkentinin merkezinde bir dağa sahip olmak konusunda övünebilecek dünyadaki az sayıdaki ülkeden biri olan güzel Trebevic dağı, Saraybosna'dan arabayla sadece 10 dakika uzaklıktadır. Yaşam tarzının eşsiz bir karışımı, Bosnalı özgünlük, sıcaklık, sportiflik ve rekreasyon Pino Nature Hotel, Trebevic dağında deniz seviyesinden 1070 metre yükseklikte özel bir konuma dönüşüyor. 24 oda ve süit, doğanın ve Trebevic dağının eşsiz manzarasını sunan doğal sıcaklığı ve çağdaş konforu yansıtmaktadır. 
 
Hem yaz hem de kış aylarında Bosna Olimpiyat dağlarında sayısız eğlence fırsatından yararlanın. 
Saf rahatlama ve bakım için Pino Wellness & Spa'mızı deneyin. Orada doğal elementlerin kombinasyonunu deneyimleyebilirsiniz; saf dağ suyu, yabani otlar, lüks Avrupa kaplıca kültürünün geleneği ile birlikte.
 
Restoranımız Prvi Šumar'da, geleneksel Bosnalı spesiyaliteleri ve uluslararası klasikler arasında seçim yapabilir veya yenilikçi kreasyonlarımızla kendinizi şaşırtabilirsiniz. Ön büro ekibimiz tüm mevcut tatil aktivitelerinizi ve transferlerinizi önemser ve küçükleriniz Pino Kids Club'daki özenli ekibimiz tarafından halledilir.
 
Konferans alanı, başarılı bir toplantı veya konferans yapmak için gereken her şeyle donatılmış iki konferans salonundan oluşmaktadır.Arkadaşlarınız ve ailenizle eğlenmek için mükemmel olan üst kattaki terasımızda Trebevic'in ve çevresinin güzel manzarasının veya bir etkinliğin tadını çıkarın.Şehir merkezine arabayla sadece 10 dakika mesafedeki güzel Trebevic dağının doğasının tadını çıkarın. Sizleri Pino Nature Hotel'de ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.Otelde video kapsama alanı olan ücretsiz açık otopark bulunmaktadır. Park edilen araçlarda meydana gelebilecek hasarlardan biz sorumlu değiliz.

Pino Nature Hotel Odaları

Dublex Suit Oda
Dublex Suit Oda

Dubleks Suit, “Tavsan”, dag manzarali 78 m2 2-4 yetiskin veya 2 yetiskin ve 14 yas alti 2-3 çocuk için uygundur. Duslu ve tuvaletli 2 banyo, cam portallar, oturma alani, minibar, saç kurutma makinesi, direkt telefon, entegre telsizli uydu TV, internet ve kasa içeren geniş oda. 2-4 yetiskin veya 2 yetiskin için iki katli süit + 14 yasina kadar 2 veya 3 çocuk, son derece genis, banyo ve dus / WC, cam portallar, rahat oturma kösesi, minibar, saç kurutma makinesi, direkt telefon, uydu TV entegre radyo, internet ve oda kasasi.

Junior Suit Oda
Junior Suit Oda

Junior Süit, “Kurt”, dag manzarasi 62 m2 2 yetiskin ve 14 yas alti 2 çocuk veya 3 yetiskin için uygundur. Duslu ve tuvaletli 2 banyo, ayri oturma odasi ve yatak odasi, cam portallar, oturma alani, minibar, saç kurutma makinesi, direkt telefon, entegre telsizli uydu TV, internet ve kasa.

Deluxe Oda
Deluxe Oda

Deluxe Oda, balkonlu veya balkonsuz, çift 40 m2 2 yetiskin ve 14 yasina kadar 1 çocuk için uygundur. Dus ve bide banyo, cam portallar / teras, oturma alani, minibar, saç kurutma makinesi, direkt telefon, entegre telsizli uydu TV, internet ve kasa.

Tower Oda
Tower Oda

Tower Oda, balkonlu veya balkonsuz, çift 40 m2 2 yetiskin ve 14 yasina kadar 1 çocuk için uygundur. Dus ve bide banyo, cam portallar / teras, oturma alani, minibar, saç kurutma makinesi, direkt telefon, entegre telsizli uydu TV, internet ve kasa.

Elegance Oda
Elegance Oda

Elegance Oda, balkonlu veya balkonsuz, çift 31 m2 2 yetiskin ve 14 yasina kadar 1 çocuk için uygundur. Dus ve bide banyo, cam portallar / teras, oturma alani, minibar, saç kurutma makinesi, direkt telefon, entegre telsizli uydu TV, internet ve kasa.

Otel Müsaitlik Sorgulama

Teklif Al

İletişim Bilgileri