MAİSON VOURLA OTEL

Paylaş
Yorum Yap

Otel Hakkında

İzmir merkezinden 30 km ve İzmir Adnan Menderes Hava Limanından yaklaşık 50 km uzaklıkta, Urla’nın İskele mahallesinde bulunan Maison Vourla Hotel bir aile işletmesi olup, Urla civarında konaklamak için ideal bir seçimdir.İskele marinasından sadece 5 dakika yürüme mesafesinde olan Maison Vourla, mükemmel merkezi konumu otobandan ulaşım kolaylığı sağlayarak, ister iş nedeni, ister tatil, ister sadece dinlenmek ve tarihi yerleri gezmek için gelen misafirlerine şık ve sempatik tesisinde eşsiz kalitede hizmet sunmaktadır.Egelilerin misafirperverliği ve geleneklerinin buluştuğu bu bölgenin içinde, Maison Vourla, evinizden uzak eviniz gibidir. Detay ve misafire verilen aşırı titizlikle sunulan hotel ve restoran hizmetlerimiz, Ege’de yaşayan insanların sadeliği ve günlük yaşam sevinçlerinden esinlenmiştir.

Maison Vourla Otel Odaları

Standart Oda
Standart Oda

Oda Kapasitesi: Max. 3 Otelimizin tüm odalarında ve genel mekânlarında masif ahşap mobilyalar doğal ve su-bazlı cilalar kullanılarak ipek mat kalitesinde üretilmiştir. Bu doğal malzemelerin size vereceği enerjiyi, otelimizde kaldığınız ilk gecede hissedeceksiniz. Tüm odalarımızdaki mini barlar, klasik mini barlara göre ¼ oranında enerji harcayarak ve siz uyurken tamamen sessiz kalarak, içindeki ikramları her zaman kullanımınıza hazır tutmaktadır. Otelimizde Türksat 4 uydusu aracılığı ile sağlanan tüm televizyon yayınları odalarımızda 82 cm, genel mekânlarımızda ise 102 ve 125 cm’lik LED televizyonlar aracılığı ile sizlere sunulmaktadır. Otelimizin her iki katı ve restoranın bulunduğu teras katında ücretsiz, yüksek hızlı Wifi internet hizmeti sunulmaktadır. Klima, Bebek karyolası, balkon, banyo, ücretsiz otopark, saç kurutma makinesi, Mini Bar, Sigara İçilmez, Evcil hayvan kabul edilmez, kasa, duşa kabin, telefon, televizyon, Wifi.

Business Oda
Business Oda

Oda Kapasitesi: max. 3 Otelimizin tüm odalarında ve genel mekânlarında masif ahşap mobilyalar doğal ve su-bazlı cilalar kullanılarak ipek mat kalitesinde üretilmiştir. Bu doğal malzemelerin size vereceği enerjiyi, otelimizde kaldığınız ilk gecede hissedeceksiniz. Tüm odalarımızdaki mini barlar, klasik mini barlara göre ¼ oranında enerji harcayarak ve siz uyurken tamamen sessiz kalarak, içindeki ikramları her zaman kullanımınıza hazır tutmaktadır. Klima Banyo Danışma Ücretsiz otopark Saç kurutma makinesi İnternet Mini bar Sigara İçilmeyen Evcil hayvan giremez Kasa Telefon Televizyon

Köşe Oda
Köşe Oda

Oda Kapasitesi: Max. 3 Otelimizin tüm odalarında ve genel mekânlarında masif ahşap mobilyalar doğal ve su-bazlı cilalar kullanılarak ipek mat kalitesinde üretilmiştir. Bu doğal malzemelerin size vereceği enerjiyi, otelimizde kaldığınız ilk gecede hissedeceksiniz. Tüm odalarımızdaki mini barlar, klasik mini barlara göre ¼ oranında enerji harcayarak ve siz uyurken tamamen sessiz kalarak, içindeki ikramları her zaman kullanımınıza hazır tutmaktadır. Otelimizde Türksat 4 uydusu aracılığı ile sağlanan tüm televizyon yayınları odalarımızda 82 cm, genel mekânlarımızda ise 102 ve 125 cm’lik LED televizyonlar aracılığı ile sizlere sunulmaktadır. Otelimizin her iki katı ve restoranın bulunduğu teras katında ücretsiz, yüksek hızlı Wifi internet hizmeti sunulmaktadır. Klima, balkon, banyo, ücretsiz otopark, buzdolabı, saç kurutma makinesi, Internet, Ütü Mini-Bar, Sigara İçilmez Odalar, Evcil hayvan kabul edilmez, kasa, duşa kabin, telefon, televizyon, Teras ve Wifi.

Deluxe Oda
Deluxe Oda

Oda Kapasitesi: Max. 4 Otelimizin tüm odalarında ve genel mekânlarında masif ahşap mobilyalar doğal ve su-bazlı cilalar kullanılarak ipek mat kalitesinde üretilmiştir. Bu doğal malzemelerin size vereceği enerjiyi, otelimizde kaldığınız ilk gecede hissedeceksiniz. Tüm odalarımızdaki mini barlar, klasik mini barlara göre ¼ oranında enerji harcayarak ve siz uyurken tamamen sessiz kalarak, içindeki ikramları her zaman kullanımınıza hazır tutmaktadır. Otelimizde Türksat 4 uydusu aracılığı ile sağlanan tüm televizyon yayınları odalarımızda 82 cm, genel mekânlarımızda ise 102 ve 125 cm’lik LED televizyonlar aracılığı ile sizlere sunulmaktadır. Otelimizin her iki katı ve restoranın bulunduğu teras katında ücretsiz, yüksek hızlı Wifi internet hizmeti sunulmaktadır. Klima, balkon, banyo, ücretsiz otopark, buzdolabı, saç kurutma makinesi, Internet, Ütü Mini-Bar, Sigara İçilmez Odalar, Evcil hayvan kabul edilmez, kasa, uydu kanalları, duşa kabin, telefon, televizyon, Teras ve Wifi.

Engelli Odası
Engelli Odası

Oda Kapasitesi: max. 3 Otelimizin tüm odalarında ve genel mekânlarında masif ahşap mobilyalar doğal ve su-bazlı cilalar kullanılarak ipek mat kalitesinde üretilmiştir. Bu doğal malzemelerin size vereceği enerjiyi, otelimizde kaldığınız ilk gecede hissedeceksiniz. Tüm odalarımızdaki mini barlar, klasik mini barlara göre ¼ oranında enerji harcayarak ve siz uyurken tamamen sessiz kalarak, içindeki ikramları her zaman kullanımınıza hazır tutmaktadı Klima Balkon Banyo Danışma Ücretsiz otopark Saç kurutma makinesi İnternet Ütü Mini bar Sigara İçilmez Evcil hayvan giremez Kasa Telefon Televizyon Wifi

Otel Müsaitlik Sorgulama

Teklif Al

İletişim Bilgileri

  • Telefon :
  • E-Posta :
  • Website :
  • Adres :